Program kina Ponrepo

V Ponrepu promítáme filmy, které nikde jinde neuvidíte. Z filmového pásu i digitálně. 

Pátek 2/2

Sobota 3/2

18:00

Richard Lester

Tři mušketýři II. / The Four Musketeers

Velká Británie – Španělsko 1974 / 35 mm

20:30

Woody Allen

Zásah štěstím / Coup de chance

Francie 2023 / české / DCP

Neděle 4/2

15:00

Kajsa Næss

Titina, psí polárnice / Titina

Norsko – Belgie 2022 / DCP

18:00

Jerzy Hoffman

Potopa I. / Potop I.

Polsko 1974 / 35 mm

Pondělí 5/2

18:00

Susan Seidelman

Hledám Susan. Zn.: Zoufale / Desperately Seeking Susan

USA 1985 / české / 35 mm / English Friendly

Úterý 6/2

19:30

Robert Wiene

Raskolnikov / Raskolnikow

Německo 1922/23 / české / DCP

Středa 7/2

Čtvrtek 8/2

Pátek 9/2

19:30

Sergej Paradžanov

Barva granátového jablka / Sajat Nova

Arménie 1969 / anglické, české / DCP / English Friendly

Sobota 10/2

15:00

Rjúsuke Hamaguči

Happy Hour / Happî awâ

Japonsko 2015 / anglické / DCP / English Friendly

Neděle 11/2

Pondělí 12/2

18:00

František Vláčil

Hadí jed

Československo 1981 / 35 mm

20:30

Leontine Sagan

Děvčata v uniformě / Mädchen in Uniform

Německo 1931 / české / 35 mm

Středa 14/2

18:00

Ewald André Dupont

Bílý páv / Der weiße Pfau

Německo 1920 / české / 35 mm

20:30

Walerian Borowczyk

Goto, ostrov lásky / Goto, lʼîle dʼamour

Francie 1968 / české / 35 mm

Čtvrtek 15/2

20:30

Otakar Votoček

Křídla slávy / Wings of Fame

Nizozemsko 1990 / české / DCP / English Friendly

Pátek 16/2

18:00

František Vláčil

Pasáček z doliny

Československo 1983 / 35 mm

20:30

Margarette von Trotta

Olověná doba / Die Bleierne Zeit

SRN 1981 / české / 35 mm

Sobota 17/2

18:00

Jerzy Hoffman

Pan Wołodyjowski / Pan Wołodyjowski

Polsko 1969 / české / 35 mm

Neděle 18/2

15:00

Věra Plívová-Šimková

Nefňukej, veverko!

Československo 1987

19:00

Věra Chytilová

Ovoce stromů rajských jíme

Československo, Belgie 1969 / 35 mm

Úterý 20/2

Středa 21/2

20:30

František Vláčil

Stín kapradiny

Československo 1984 / 35 mm

Čtvrtek 22/2

20:30

Volker Schlöndorff

Michael Kohlhaas / Michael Kohlhaas

SRN 1969 / české / 35 mm

Pátek 23/2

Sobota 24/2

20:00

Sana Na nʼHada

Nome / Nome

Guinea-Bissau – Francie – Portugalsko – Angola 2023 / české / DCP

Pondělí 26/2

18:00

František Vláčil

Mág.

Československo 1987 / 35 mm

20:30

Liliana Cavani

Kůže / La pelle / La peau

Itálie – Francie 1981 / české / 35 mm

Úterý 27/2

18:00

Martin Palúch

Odpočítavanie, posledný film Ivana Palúcha

Slovensko 2022 / DCP

20:30

Jonathan Glazer

Zóna zájmu / The Zone of Interest

Velká Británie – Polsko – USA 2023 / české / DCP

Středa 28/2

18:00

Zbyněk Brynych

Pět z milionu

Československo 1958 / 35 mm

20:30

Márta Mészáros

Měsíční dvůr / Holdudvar

Maďarsko 1968 / české / 35 mm

Čtvrtek 29/2

20:30

John Carpenter

Šílenství / In the Mouth of Madness

USA 1994 / české / DCP / English Friendly