Vedoucí oddělení filmografie a katalogizace

Pracovní náplň:

  • vedení oddělení NFA zaměřeného na tvorbu filmografií a katalogizaci audiovizuálních děl a materiálů
  • řízení personální a odborné agendy oddělení
  • dohled nad sjednocováním a standardizací pracovních postupů (implementace standardu EN 15907, implementace kontrolovaných slovníků, tvorba filmových autorit apod.)
  • ve spolupráci s dalšími odděleními NFA příprava přechodu na jednotný informační systém
  • komunikace s odbornými partnery NFA v oblastech sdílení metadat, katalogizace apod.
  • perspektivně vedení souvisejících grantových a/nebo výzkumných projektů

Kvalifikační předpoklady:

  • VŠ vzdělání (vzdělání v oblasti informačních studií výhodou)
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost s pořádáním informací v databázích
  • pokročilá počítačová gramotnost
  • schopnost týmové i samostatné koncepční práce
  • spolehlivá znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v oblasti informačních věd, pořádání informací, audiovize
  • grantové, výzkumné a publikační možnosti
  • podporu vlastního odborného rozvoje, včetně zapojení do mezinárodní komunity
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, služební telefon, zdravotní volno, rekreační středisko pro zaměstnance
  • volný vstup do kina Ponrepo
  • úvazek: 1,0

Požadované dokumenty:

  • osobní dotazník (ke stažení zde)
  • profesní životopis
  • motivační dopis
  • kontakty na minimálně 2 reference

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Uchazeči doručí přihlášku se všemi požadovanými dokumenty elektronicky na adresu barbora.ligacova@nfa.cz. Do předmětu prosím uveďte vedoucí oddělení filmografie a katalogizace. Přihlášky budou posuzovány průběžně a vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne v sídle NFA v Malešické 14. Termín a přesné místo konání budou uchazečům včas oznámeny.

Inzerát je také ke stažení zde.