Projektová manažerka / projektový manažer

Pro tříletý projekt Národního filmového archivu (NFA) a Akademie výtvarných umění (AVU), který bude mít za cíl zpracovat a zhodnotit Videoarchiv VVP AVU, jedinou systematickou sbírku českého videoartu, hledáme manažerku či manažera, která/ý projekt ve spolupráci s celým odborným týmem naplánuje, podá grantovou žádost (první polovina roku 2019) a následně (2020-2023) ho dovede do zdárného konce.

Náplň práce

  • vytvoření a podání grantové žádosti programu aplikovaného výzkumu a vývoje národní a kulturní identity (NAKI)
  • koordinace výzkumného týmu, který tvoří kolegové z NFA, AVU a další odborníci
  • komunikace s umělci
  • produkční zajištění výstupů projektu – přednášek a seminářů
  • kontrola administrativní a rozpočtové části projektu

Koho hledáme

  • produkčně i administrativně zdatnou kolegyni / zdatného kolegu se zájmem o výtvarný provoz

Co nabízíme

  • práce na živnostenský list v rozsahu 0,5 úvazku, po schválení grantové žádosti HPP 0,5
  • pracovní doba vázaná pouze na zdárné plnění projektu
  • možnost pracovního místa v centru města (Bartolomějská 11) nebo na Žižkově (Malešická 14)
  • home office dle potřeb
  • interní školení na témata týkající se odborné práce v Národním filmovém archivu
  • volné vstupy do kina Ponrepo, sleva na publikace NFA

Pokud se chcete stát naší kolegyní / naším kolegou, pošlete do 15. 1. 2019 vaše CV nebo odkaz na LinkedIn profil Martině na martina.stastna@nfa.cz. Vybrané uchazeče následně vyzveme k osobnímu setkání a to v druhé polovině ledna dle individuální domluvy.