HR Manager

Státní příspěvková organizace Národní filmový archiv hledá kolegyni či kolegu na pozici HR Manager

Kolegyně či kolega bude mít na starosti kromě běžné personální agendy spojené s náborem a evidencí zaměstnanců také spoluvytváření zcela nové strategie vnitřní komunikace a péče o zaměstnance. Součástí práce bude také organizování interních workshopů, školení a nalézání nových možností zaměstnaneckých benefitů.

Pracovní náplň:

  • Koordinace strategie rozvoje péče o zaměstnance
  • Vedení evidence zaměstnanců a běžné personální agendy organizace (příprava smluv, DPP a DPČ, mzdové rozbory a statistiky)
  • Spolupráce na vytváření vnitřních předpisů
  • Řízení náborových aktivit, od správy inzerátů přes pohovory po přijímací proces
  • Seznamování nových zaměstnanců s pracovním prostředím
  • Organizace interních vzdělávacích akcí pro zaměstnance
  • Sledování aktuálních změn v legislativě a aktualizace příslušných směrnic organizace

Kvalifikační předpoklady:

  • SŠ / VŠ
  • znalost legislativního rámce
  • zkušenosti v oboru personalistiky a z veřejné sféry výhodou
  • počítačová způsobilost
  • jazyková způsobilost v češtině, angličtina výhodou
  • zájem o kulturu
  • samostatnost, systematičnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • aktivní přístup k řešení problémů a kooperaci

Nabízíme:

  • možnost podílet se na vzniku a rozvoji strategie péče o zaměstnance, na zlepšování pracovního prostředí ve státní příspěvkové organizaci
  • zajímavou a smysluplnou práci v oblasti filmu a prezervace kulturního dědictví
  • zázemí a benefity stabilní státní kulturní instituce (vstup do kina Ponrepa pro zaměstnance zdarma, karta Multisport, pětitýdenní dovolená, 5 sick days, služební mobilní telefon, stravenky, podnikové rekreační středisko pro letní dovolenou, možnost pružné pracovní doby)
  • možnost dalšího vzdělávání v oblasti personalistiky a kvalifikační růst
  • platové zařazení tř. 10 nebo 11 s možností osobního ohodnocení (Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění, příloha č. 1)

Předpokládaný nástup: ihned nebo podle možnosti
Úvazek: 1,0
Pracoviště: Praha 3, Malešická 14
Příjem přihlášek: průběžně
Osobní pohovory s vybranými uchazeči: průběžně

Profesní životopis, krátký motivační dopis, jeden doporučující dopis nebo dva kontakty na reference a čestné prohlášení o bezúhonnosti zašlete, prosím, na adresu martina.stastna@nfa.cz.

Inzerát ke stažení v PDF zde.

V Praze 9.4.2018