Vedoucí oddělení Kancelář Kreativní Evropa

Generální ředitel Národního filmového archivu vyhlašuje výběrové řízení na pozici

vedoucí oddělení Kancelář Kreativní Evropa

v sekci generálního ředitele

Náplň práce

  • organizační, finanční a personální řízení tříčlenného týmu oddělení
  • propagace a prezentace programu Kreativní Evropa MEDIA doma i v zahraničí
  • analýza dopadů pomoci realizované z prostředků Evropské unie v oblasti audiovizuální tvorby v ČR
  • odborné konzultace projektů pro zájemce o čerpání finanční podpory z programu MEDIA
  • organizace vzdělávacích akcí
  • tvorba obsahu publikací, informačních materiálů a webových stránek, tiskových zpráv a tiskových konferencí
  • komunikace s nadřízenými a spolupracujícími orgány a institucemi – MK ČR
  • administrativní koordinace Kanceláře Kreativní Evropa – reporting, žádosti o grant ap.

Očekáváme

  • VŠ vzdělání s přehledem v oblasti filmového průmyslu a dotací EU
  • výborná čeština a angličtina slovem i písmem
  • prezentační dovednosti
  • organizační a komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • pracoviště v centru Prahy, flexibilní pracovní dobu, home office, služební notebook, mobil
  • stravenkový paušál 1.400 Kč/měsíc ✩ volný vstup do kina Ponrepo a do dalších kulturních institucí ✩ příspěvek na sportovní/kulturní aktivity, na péči o zdraví, dovolenou nebo sociální připojištění ✩ sleva na publikace NFA ✩ rekreační středisko NFA
  • pět týdnů dovolené a pět sick-days ročně, plná podpora a zaučení a ohled na individuální potřeby zaměstnanců

Průběh výběrového řízení: do 17. 6. 2022 zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis a kontakty na reference na email HR manažerky: katerina.urbanova@nfa.cz. Vybraní uchazeči budou požádáni o přípravu domácího úkolu a pozváni k osobnímu pohovoru.

V Praze dne 3. 6. 2022

Michal Bregant

generální ředitel NFA

Pro účast u osobního pohovoru bude potřeba doložit vyplněný osobní dotazník, doklad o dosaženém vzdělání a čestné prohlášení, že proti uchazeči není vedeno soudní řízení či exekuce.