Správkyně / správce informačních technologií v Národním filmovém archivu

Pokud si rozumíte s počítačovou technikou, jste dobří v administrativě a komunikaci  a máte rádi umění (zejména to filmové), ozvěte se nám. Nabízíme neformální a přátelské prostředí se spoustou benefitů. V současné době hledáme do týmu nového kolegu na pozici Správce informačních technologií.

Náplň práce

  • práce v MS Windows, používání Google Suite
  • základní podpora zaměstnanců NFA při používání IT technologií, včetně instalací a řešení HW/SW problémů
  • IT office management: nákup, evidence, reklamace IT majetku
  • základní správa elektronických administrativních systémů (hesla, přístupy, nastavení –  např. ekonomický systém, Google účty, smartphony)

Nabízíme

  • přátelské, neformální a inspirativní prostředí v Praze na Žižkově
  • úvazek 1,0
  • 11. platová třída (Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění) –  platový stupeň dle doložené praxe + osobní ohodnocení
  • zázemí a benefity stabilní kulturní instituce, jako:
    • služební mobil
    • 5 týdnů dovolené + 5 sick days ročně, stravenky
    • možnost využití prostředků FKSP – Multisport karta, penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci aj.
    • volný vstup do kina Ponrepo, volné vstupy do jiných paměťových institucí
    • podnikové rekreační středisko pro letní dovolenou

Požadujeme

  • alespoň SŠ s maturitou
  • základní počítačová gramotnost a orientace v IT problematice
  • předchozí praxe v oboru vítaná, ale ne nutná
  • proaktivní přístup, vstřícnost a komunikativnost
  • systematičnost
  • samostatnost i týmová spolupráce
  • ochota učit se novým věcem

Nástup: od 2. 3. 2020 nebo dle dohody
Přihlášky: Své životopisy, podrobné motivační dopisy a případné dotazy posílejte nejpozději do pátku 21. 2. 2020 do 12:00 hodin HR manažerce Kateřině Urbanové na email katerina.urbanova@nfa.cz. Do předmětu uveďte název pozice.
2. kolo: osobní pohovory: Vybraní uchazeči budou pozváni k ústním pohovorům, které proběhnou na konci února.

Odesláním životopisu udělujete Národnímu filmovému archivu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), se zpracováním vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici.