Obchodní referent*ka

Obchodní oddělení Národního filmového archivu se stará o prodej licencí a o aktivní distribuci filmů vyrobených v Československu do roku 1991. Hledáme kolegu či kolegyni, kteří nám v tom pomohou jako zástup za mateřskou dovolenou. Nastoupit můžete v srpnu 2022 nebo dle dohody, na plný úvazek, s platem 26.000 – 36.000 Kč dle vzdělání a praxe s dalšími finančními i nefinančními benefity. Můžete se těšit na přátelské a neformální prostředí, smysluplnou náplň a flexibilitu pracovních podmínek. Pojďte s námi pečovat o české filmové dědictví!

Náplň práce

  • koordinace a administrativa tuzemských i zahraničních licenčních zakázek
  • příprava a aktualizace obchodních smluv
  • vyúčtování pro významné smluvní partnery
  • spolupráce na propagačních a marketingových aktivitách a na tvorbě obchodních statistik
  • budování vztahů se současnými i budoucími partnery
  • plánování obchodních aktivit a účast na tuzemských a mezinárodních filmových trzích a festivalech

Očekáváme

  • vzdělání či praxe v oblasti audiovize či kinematografie
  • administrativní a obchodní dovednosti
  • aktivní přístup k řešení problémů, kreativitu a chuť ke spolupráci
  • pokročilá angličtina, bezchybná čeština a psaný projev
  • počítačová gramotnost, orientace v Google Workspace

Nabízíme

  • pracoviště v Praze na Žižkově, flexibilní pracovní dobu, home office, služební notebook, mobil
  • stravenkový paušál 1.400 Kč/měsíc ✩ volný vstup do kina Ponrepo a do dalších kulturních institucí ✩ příspěvek na sportovní/kulturní aktivity, na péči o zdraví, dovolenou nebo sociální připojištění ✩ sleva na publikace ✩ rekreační středisko NFA
  • samozřejmostí je 5 týdnů dovolené a 5 sick-days ročně, plná podpora a zaučení a ohled na individuální potřeby zaměstnanců

Průběh výběrového řízení:do 5. 6. 2022 zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis a kontakty na reference na email katerina.urbanova@nfa.cz. Vybraní uchazeči budou požádáni o vypracování domácího úkolu a v případě dobrých výsledků pozváni k osobnímu pohovoru.