HR specialista / specialistka

Kolegyně či kolega bude mít na starosti kromě běžné personální agendy spojené s náborem a evidencí zaměstnanců také spoluvytváření strategie vnitřní komunikace a péče o zaměstnance. Součástí práce bude také organizování interních workshopů, školení a nalézání nových možností zaměstnaneckých benefitů.

Pracovní náplň:

  • koordinace strategie rozvoje péče o zaměstnance
  • vedení evidence zaměstnanců a běžné personální agendy organizace (příprava smluv, DPP a DPČ, mzdové rozbory a statistiky)
  • péče o zaměstnance (evaluační a výstupní pohovory)
  • spolupráce na vytváření vnitřních předpisů
  • řízení náborových aktivit, od správy inzerátů přes pohovory po přijímací proces, včetně stáží
  • seznamování nových zaměstnanců s pracovním prostředím
  • organizace interních vzdělávacích akcí pro zaměstnance
  • sledování aktuálních změn v legislativě a aktualizace příslušných směrnic organizace
  • (pracovní náplň bude přizpůsobena výši úvazku)

Očekáváme:

  • SŠ / VŠ, vhodné i pro absolventy
  • znalost legislativního rámce
  • zkušenosti v oboru personalistiky, psychologie a z veřejné sféry výhodou
  • počítačová způsobilost
  • výborná znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka slovem i písmem (zahraniční stážisté)
  • zájem o kulturu
  • samostatnost, systematičnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • aktivní přístup k řešení problémů a kooperaci

Nabízíme:

  • možnost podílet se na rozvoji strategie péče o zaměstnance, na zlepšování pracovního prostředí ve státní příspěvkové organizaci
  • zajímavou a smysluplnou práci v oblasti filmu a prezervace kulturního dědictví
  • zázemí a benefity stabilní státní kulturní instituce (vstup do kina Ponrepo pro zaměstnance zdarma, karta Multisport, pětitýdenní dovolená, 5 sick days, služební mobilní telefon, stravenky, podnikové rekreační středisko pro letní dovolenou, možnost pružné pracovní doby)
  • možnost dalšího vzdělávání v oblasti personalistiky a kvalifikační růst
  • platové zařazení tř. 10 nebo 11 s možností osobního ohodnocení (Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění, příloha č. 1)

Předpokládaný nástup: únor 2021

Úvazek: 0,5 nebo 1,0 na dobu určitou do února 2022 (jedná se o zástup). Uchazeči vyznačí, o jak vysoký úvazek mají zájem.

Pracoviště: Praha 3, Malešická 14

Příjem přihlášek: do 18. 1. 2021

Průběh přijímacího řízení:

1. kolo: zaslání profesního životopisu, krátkého motivačního dopisu s případným kontaktem na reference na adresu jolana.dankova@nfa.cz.

2. kolo: vybraní uchazeči budou vyzváni k vypracování krátkého domácího úkolu

3. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobním pohovorům