Finanční manažerka / finanční manažer

Hledáme kolegyni či kolegu pro posílení ekonomické sekce. Pokud chcete být důležitou součástí národní kulturní instituce, máte rádi výzvy, samostatnou a tvůrčí práci ve světě čísel a statistik a líbí se vám neformální prostředí a individuální přístup, je to práce pro vás. Nabízíme stabilní zaměstnání, podporu ve skloubení osobního a pracovního života a mnoho benefitů.

Předpokládaný nástup: červenec 2021 nebo dle dohody

Náplň práce

  • sestavování rozpočtu organizace, rozpočtových pravidel a tvorba finančních plánů
  • sledování a analýza čerpání rozpočtu a plnění závazných ukazatelů, vyhodnocování finančních plánů, včetně oblasti dotací
  • návrhy a realizace rozpočtových změn, reporting a podklady pro vedení organizace
  • metodika a poradenství uvnitř organizace
  • práce s programem Helios

Očekáváme:

  • VŠ/SŠ vzdělání, studium či praxe v oblasti ekonomiky
  • výbornou znalost práce s PC (MS Office – Excel / Google Workspace / Helios)
  • samostatnost a osobní invenci
  • efektivní komunikaci, dobré plánování a organizaci práce
  • znalost problematiky příspěvkových organizací výhodou

Nabízíme:

  • úvazek 1,0
  • 11. platová třída, platový stupeň dle dosavadní praxe, osobní ohodnocení po zkušební době, pracoviště v Praze na Žižkově
  • zázemí a benefity stabilní státní kulturní instituce (pětitýdenní dovolená, pět dní zdravotního volna, služební mobilní telefon, příspěvek na stravování, volný vstup do kina Ponrepo, volné vstupy do dalších kulturních institucí, karta Multisport, penzijní připojištění, podnikové rekreační středisko pro letní dovolenou, možnost pružné pracovní doby a home office)
  • podpora profesního růstu

Průběh výběrového řízení:

1. kolo: zaslání přihlášky obsahující strukturovaný životopis, podrobný motivační dopis a doporučující dopisy nebo kontakty na reference

2. kolo: vybraní uchazeči budou vyzváni k vyhotovení krátkého reportu

3. kolo: vybraní uchazeči budou pozváni k osobním pohovorům

Na vaše přihlášky se budeme těšit do 1. 6. 2020 na emailu barbora.bartakova@nfa.cz

Odesláním životopisu udělujete Národnímu filmovému archivu souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), se zpracováním vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici.