Vedoucí oddělení IT

Národní filmový archiv hledá kolegu/kolegyni na pozici vedoucí oddělení IT

Pracovní náplň:

  • řízení a plánování činností IT oddělení a vedení menšího týmu

  • správa a údržba počítačové sítě a periferií (tiskárny, scannery aj., cca 150 počítačů na 3 pobočkách)

  • správa a údržba uživatelských stanic (operační systém Windows)

  • správa a údržba serverů (cca 20 virtuálních serverů)

  • plánování rozpočtu, nákup a obnova techniky

  • podílení se na vytváření strategií a jejich implementace (mj. centralizace sítě, zavádění el. spisové služby…)

  • vedení správy informačních a komunikačních technologií

  • jednání s dodavateli IT a zaměstnanci NFA

Kvalifikační předpoklady:

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření nebo odpovídající praxe

  • znalost PC hardware a síťového hardware

  • orientace v problematice administrace OS linux/Windows

  • schopnost přijít s koncepčním řešením, inovovat

  • zkušenost s vedením týmu výhodou

  • zkušenost s návrhem IT systémů a znalost relačních databází výhodou

Nabízíme:

  • samostatnou práci v oblasti IT, velkou volnost v inovacích

  • možnost zapojení do výzkumných grantů po implementační stránce

  • možnost školení a účasti na odborných konferencích

  • 5 týdnů dovolené

  • 5 sick days

  • stravenky

  • rekreační středisko

  • volný vstup do kina Ponrepo

  • volné vstupy do paměťových institucí (NG atd.)

  • možnost využití prostředků FKSP – Multisport karta, penzijní pojištění aj.

Předpokládaný nástup: dle dohody

Úvazek: 1,0

Plat: 12. platová třída (Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. V platném znění, příloha č. 1), osobní ohodnocení dle výkonu a příplatek za vedení.

Životopisy prosím zasílejte na martina.stastna@nfa.cz.