David Lynch / Twin Peaks, A Limited Event Series

Upozornění: Obě představení jsou již vyprodaná.

Rezervace musí být potvrzena v kině (nikoli on-line) nejpozději 30 minut před začátkem projekcí.

Nepotvrzené rezervace budou k dispozici jiným zájemcům v pokladně kina.

 

Nová řada Twin Peaks, režírovaná v roce 2017 výlučně Davidem Lynchem, pokračuje pětadvacet let poté, co obyvatele svérázného městečka na severozápadě USA šokovala děsivá vražda místní oblíbené studentky Laury Palmerové. Na plátně českých kin se dílo, uvedené na obrazovkách pod názvem Městečko Twin Peaks, The Return, zatím neobjevilo.
V Ponrepu uvedeme po dohodě s producenty epizodu první, druhou a osmou. Doplní je portrét David Lynch: The Art Life z roku 2016.

David Lynch / Twin Peaks 2017 / Twin Peaks, A Limited Event Series
1: My Log Has a Message for You / 58 min.
2: The Stars Turn and a Time Present Itself / 54 min.
8: Gotta Light? / 58 min.
hrají: Kyle McLachlan, Mädchen Amicková, Jennifer Jason Leighová, Frank Silva
hudba: Angelo Badalamenti, Krzysztof Penderecki
/ English friendly / české podtitulky / celkem 170 min. / DCP

„Nejlepší film roku 2017“ (Cahiers du cinéma)

„Je to událost desetiletí, jež v našich srdcích zatlačí do pozadí nejen původní Twin Peaks, ale i Mulholland Drive. Nadlidský výkon Davida Lynche dal vzniknout osmnáctihodinovému FILMU (na tom slově trvá sám Lynch): filmu který, rozdělen na rozličné části, na sebe bere podobu několikadílného seriálu. Tahle transformace proměnila pokoje našich bytů v sály, promítla nás samotné do prostoru ticha, do jakési jeskyně, jíž nás obklopila. I kdybyste ji viděli na displeji mobilu, osmá epizoda se svou atomovou bombou vás docela vdechne.“
Stéphane Delorme

 

The new Twin Peaks series, exclusively directed by David Lynch, continue 25 years after the inhabitants of a peculiar town in the northwest of the United States were shocked by the horrible murder of the local favorite student Laura Palmer. David Lynch´s return to the Twin Peaks has been met with extraordinary response from both critics and the audience.

Therefore we will screen in agreement with the producers of the series its three episodes and David Lynch’s portrait, The Art Life.

Entry to both screenings is free of charge, but the reservation must be confirmed in the movie theater at least 30 minutes before the start of the screenings.

The screening takes place in collaboration of Národní filmový archiv, Twin Peaks Productions, Inc. and Rancho Rosa Partnership, Inc.


Seznam filmů