Films

Blu-ray Tři oříšky pro Popelku

449,00 Kč
Skladem: 100 ks

režie: Václav Vorlíček
hrají: Libuše Šafránková, Pavel Trávníček, Carola Braunbock, Rolf Hoppe, Karin Lesch, Dana Hlaváčová, Vladimír Menšík ad.
vydal: NFA
v roce: 2016
titulky: české pro neslyšící, anglické
1 Blu-ray v plastovém obalu
Čas královského bálu, kouzelných oříšků a ztraceného střevíčku, to je jen zlomek atributů proslaveného filmu, který se stal nejen pro svou zimní atmosféru emblémem vánočních svátků. Divácky oblíbený film Tři oříšky pro Popelku, natočený podle scénáře Františka Pavlíčka, vznikl v koprodukci tehdejší Německé demokratické republiky s Československem. Moderní zpracování, humorný nadhled a půvabné herecké obsazení si podmanilo široké publikum, domácí i to mezinárodní. Film se po více než čtyřech desítkách let od svého vzniku dočkal své digitálně restaurované podoby, díky kterému jej můžete vidět a slyšet tak, jako diváci v době jeho prvního uvedení v roce 1973.
Digitální restaurování pod dohledem Národního filmového archivu bylo podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska a spolufinancováno Ministerstvem kultury České republiky. Partnery projektu byly Norská národní knihovna a CESNET.
Běžná cena: 499,- Kč
Naše cena: 449,- Kč


Mohlo by vás také zajímat