Vedoucí oddělení podpory výzkumu

Pracovní náplň:

  • řízení a plánování činnosti oddělení podpory výzkumu, vedení týmu oddělení
  • strategické plánování výzkumné činnosti NFA, příprava koncepčních dokumentů v oblasti výzkumu ve spolupráci s dalšími odděleními a vedením NFA
  • koordinace výzkumu v odborných a sbírkových odděleních NFA, vykazování výzkumných výstupů v rejstříku informací o výsledcích (RIV)
  • koordinace grantové a projektové agendy NFA
  • řízení ediční činnosti NFA, koordinace ediční rady
  • komunikace s dalšími institucemi v ČR i v zahraničí o výzkumných a edičních projektech

Kvalifikační předpoklady:

  • vysokoškolské vzdělání
  • nutná zkušenost s vedením týmu, případně s projektovým řízením a grantovou agendou
  • povědomí o fungování státní sbírkové instituce
  • schopnost týmové i samostatné koncepční práce
  • praxe ve výzkumné nebo akademické sféře, zkušenost s ediční činností výhodou
  • spolehlivá znalost angličtiny, další jazyk výhodou
  • spolehlivost, systematičnost, pečlivost
  • schopnost samostatné, aktivní a koncepční práce
  • morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se instituci
  • podporu vlastního odborného rozvoje, výzkumné a publikační činnosti, zapojení do mezinárodní komunity
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, služební telefon, zdravotní volno, rekreační středisko pro zaměstnance
  • volný vstup do kina Ponrepo
  • úvazek: 1,0

Požadované dokumenty:

  • osobní dotazník (ke stažení zde)
  • profesní životopis
  • motivační dopis
  • kontakt na minimálně 2 reference

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Uchazeči doručí přihlášku se všemi požadovanými dokumenty elektronicky na adresu barbora.ligacova@nfa.cz. Do předmětu prosím uveďte vedoucí oddělení podpory výzkumu. Přihlášky budou posuzovány průběžně a vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne v sídle NFA v Malešické 14. Termín a přesné místo konání budou uchazečům včas oznámeny.

Inzerát je také ke stažení zde.