Vedoucí oddělení IT

Národní filmový archiv hledá kolegu/kolegyni na pozici

Pracovní náplň:

  • řízení a plánování činnosti IT oddělení (v současnosti 3 zaměstnanci)
  • správa a dohled počítačové sítě (Cisco, Mikrotik)
  • správa a údržba e-mail serveru, web serverů (operační systém Linux)
  • správa a údržba filmografických databází
  • plánování rozpočtu, nákup a obnova HW/SW vybavení
  • podílení se na vytváření strategií a jejich implementace
  • častá komunikace se zaměstnanci NFA
  • komunikace s dodavateli IT služeb

Kvalifikační předpoklady:

  • SŠ nebo VŠ technického zaměření nebo odpovídající praxe
  • znalost PC hardware a síťového hardware/software
  • orientace v problematice systémové administrace (Linux/Windows)
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost s návrhem IT systémů a znalost relačních databází výhodou

Další požadavky:

  • spolehlivost, systematičnost, pečlivost
  • schopnost samostatné, koncepční práce
  • morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • samostatnou práci v oblasti IT
  • možnost zapojení do výzkumných projektů
  • 5 týdnů dovolené, stravenky, rekreační středisko
  • volný vstup do kina Ponrepo

Požadované dokumenty:

  • osobní dotazník (ke stažení zde)
  • profesní životopis
  • motivační dopis
  • kontakt na minimálně 2 reference

Předpokládaný nástup: ihned nebo dle dohody

Uchazeči doručí přihlášku se všemi požadovanými dokumenty elektronicky na adresu barbora.ligacova@nfa.cz. Do předmětu prosím uveďte Vedoucí oddělení IT. Přihlášky budou posuzovány průběžně a vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne v sídle NFA v Malešické 14. Termín a přesné místo konání budou uchazečům včas oznámeny.

Inzerát je také ke stažení v PDF zde.