Pracovník/Pracovnice knižní distribuce

Národní filmový archiv hledá pracovníka/pracovnici knižní distribuce

Náplň práce:
― zajišťování obchodní agendy spojené s prodejem a distribucí knih, DVD, BD, plakátů a dalších výstupů NFA po ČR i v zahraničí
― správa webu a e-shopu NFA
― vedení evidence zásob, udržování stávajících kontaktů s distributory a aktivní hledání nových
― vedení předplatného a distribuce odborného čtvrtletníku Iluminace
― zajišťování účasti NFA na knižních veletrzích po celé ČR
― správa obchodu v kině Ponrepo (komisní prodej, hledání nových filmových titulů do prodeje)

Kvalifikační předpoklady:
― SŠ vzdělání
― počítačová gramotnost (pokročilá práce s MS Excel podmínkou)
― kladný vztah ke knihám (orientace na knižním trhu výhodou)
― zájem o informace z oblasti filmu, základní povědomí o dějinách české kinematografie
― zkušenost se správou webu výhodou, nikoli podmínkou
― samostatnost, systematičnost, spolehlivost, zodpovědnost
― jazyková způsobilost v češtině a angličtině

Požadované dokumenty:
― profesní životopis
― motivační dopis
― jeden doporučující dopis nebo dvě reference
― čestné prohlášení o bezúhonnosti

Předpokládaný nástup: 15. března 2016
Úvazek: 1,0
Plat: 11. platová třída (Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění, příloha č. 1) a osobní ohodnocení dle výkonu
Pracoviště: Praha 1, Bartolomějská 11

Nabízíme: práci v inspirativním prostředí, zázemí a benefity stabilní kulturní instituce (práce v centru Prahy, vstup do kina Ponrepo zdarma, pětitýdenní dovolená, podnikové rekreační středisko pro letní dovolenou, stravenky, služební mobil)

V případě vašeho zájmu zašlete dokumenty nejpozději do 21. února 2016 včetně elektronicky na e-mail helena.cernohorska@nfa.cz do předmětu prosím uveďte název pozice.

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústním pohovorům, které proběhnou 26. února 2016 v Praze.

V Praze dne 29. ledna 2016

Tomáš Žůrek, vedoucí obchodního oddělení NFA