Kandidát/kandidátka na pozici PR

Pracovní náplň:

  • – propagace aktivit všech oddělení NFA
  • – proaktivní komunikace s českými médii, filmovými profesionály, návštěvníky kina Ponrepo i partnery a zákazníky NFA
  • – správa sociálních sítí NFA
  • – zahraniční propagace aktivit NFA – ve vztahu k oborovým médiím a filmovým profesionálům
  • – samostatná práce na shromažďování podkladů a vytváření PR výstupů
  • – práce s databází kontaktů a content management systémem
  • – správa obsahu webu www.nfa.cz

Požadujeme:

  • – ukončené vysokoškolské vzdělání
  • – komunikativnost a schopnost komunikačně rozlišit různé cílové skupiny
  • – pokročilou znalost práce a propagačních mechanizmů na sociálních sítích
  • – pokročilou počítačovou gramotnost
  • – zkušenosti s tvorbou propagačních výstupů
  • – zájem o informace z oblasti filmu, povědomí o dění v české kinematografii
  • – vynikající orientaci na české mediální scéně
  • – samostatnost, systematičnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • – dobré plánování a organizování práce
  • – jazykovou způsobilost v češtině a angličtině

Nabízíme:

  • – platové zařazení tř. 11 s možností osobního ohodnocení (Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění, příloha č. 1)
  • – zajímavou a smysluplnou práci v oboru filmu a uchování kulturního dědictví
  • – zázemí a benefity stabilní státní kulturní instituce (vstup do kina Ponrepo pro zaměstnance zdarma, pětitýdenní dovolená, podnikové rekreační středisko pro letní dovolenou, stravenky, služební mobil, jednosměnný provoz)

Materiály k výběrovému řízení:

  • – profesní životopis
  • – motivační dopis (maximálně 1 normostrana textu)
  • – vypracujte tiskovou zprávu o některé z aktivit nebo událostí, které NFA organizoval (1 normostrana textu)
  • – vypracujte textový podklad pro newsletter mířený na návštěvníky kina Ponrepo, v němž upoutáte na 3 události z aktuálního nebo nedávného programu (maximálně 1 normostrana textu)
  • – napište 3 největší kvality webu a facebooku NFA a 3 části nebo vlastnosti, které byste na webu na facebooku posílili (maximálně 1 normostrana textu)
  • – 2 reference
  • – čestné prohlášení o bezúhonnosti

Materiály, prosím, zašlete e-mailem na adresu barbora.ligacova@nfa.cz. Jako předmět vyplňte „uchazeč – PR“ – vaše příjmení a jméno.

Pět přiložených souborů označte následovně: Příjmení_Jméno_CV, Příjmení_Jméno_motiv, Příjmení-Jméno_TZ, Příjmení_Jméno_webfcb, Příjmení_Jméno_prohlaseni.

Předpokládaný nástup: 1. února 2016

Úvazek: 1,0

Příjem přihlášek: do 12. ledna 2016, 14:00 hod.

Osobní pohovory s vybranými uchazeči proběhnou 18. ledna 2016 od 15:00 na adrese NFA, Malešická 14, Praha 3.